Pozostałe

Na co przydziela się unijne finanse? Audyty oraz wsparcie

Off

Na co przyznaje się unijne finanse? Audyty i pomoc
Członkostwo w Unii Europejskiej wiąże się między innymi z tym, że nasz kraj dostaje wielkie dotacje unijne. Naturalnie, jak to z reguły w kwestii pieniędzy bywa, dużo osób narzeka, że nie do końca wiadomo, na co te zasoby finansowe są przeznaczane. Jednakże wypada nie zapominać o tym, że przepisy dotyczące wydatkowania pieniędzy pochodzących z budżetu Unii Europejskiej żądają wybitnie dokładnego rozliczania się z jakiejkolwiek złotówki. Co więcej, jakikolwiek beneficjent dotacji ma obowiązek niemal na każdym kroku informować społeczeństwo o tym, że realizowane przez niego przedsięwzięcia są współfinansowane bądź też w całości finansowane z budżetu Unii Europejskiej – jeżeli robisz projekt, zobacz audyt wewnętrzny projektu. Pozostaje niemniej jednak ciągle zapytanie, na co te wysokie sumy są przeznaczane. Przede wszystkim na rozwój gospodarczy, kulturalny oraz społeczny. Sporo funduszy europejskich zainwestowano w Polsce w budowę oryginalnych, solidnej jakości dróg. Na domiar tego część z tych pieniędzy służy dopłacie realizacji projektów, jakich kluczowym celem jest pomoc w aktywizacji zawodowej osób szczególnie zagrożonych wykluczeniem społecznym, na przykład osób niepełnosprawnych.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Krzesła, stoły, sofy

    Krzesła, stoły sofy, kanapy. Takich propozycji nie brakuje w polskich sklepach meblowych. Upłynęły czasy, kiedy nasi rodzice czy dziadkowie kupowali byle jakie meble, albowiem nie było jakiegokolwiek wyboru. Dzisiaj mamy – meble wypoczynkowe kraków. Dzisiaj jesteśmy w stanie wybierać oraz przebierać do woli. Sklepów meblowych jest coraz więcej oraz w szerokiej ofercie można się pogubić….

  • Wnętrza stylizowane

    W szczególe liczy się oryginalny pomysł! W architekturze wnętrz mieszkalnych trzeba być brawurowym oraz nie bać się nawet niebywale szalonych pomysłów. Niewątpliwie tradycja także ma własny niesztampowy urok, jednak obowiązujące trendy pobudzają do eksperymentowania – przetestuj sklep prezenty. Inspiracji możemy poszukiwać dokładnie wszędzie. Dużo osób wzoruje się na kulturze i sztuce dalekich, obcych krajów. W…